BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

 

Velice si vážím Vaší důvěry.

Ráda Vám budu průvodcem světem Bachových esencí. 

Cena 1 užívací lahvičky včetně testování esencí kyvadlem:

     lahvička 25 ml  -  250 Kč

     lahvička 50 ml  -  400 Kč

Vytestování esencí bez namíchání užívací lahvičky   -   100 Kč

Namíchané esence je možno zaslat poštou.

Esence jsou namíchané v lékárenské bralence.

 

E-mailová konzultace - 250 Kč

Pro domluvení konzultace a namíchání osobní lahvičky Bachových esencí na míru mě kontaktujte na odkazu níže nebo na e-mailu michaela@michaelaholinska.cz.

 

 

 PROKAPEJTE SE DO POHODY :-)

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
S bachovkami jsem se seznámila před několika lety. Byla jsem nadšená z jejich účinků pro mě i pro syna, na rovině tělesné i duševní. Je kouzelné, jak se jejich vlivem uklidňujeme, nalaďujeme, uzdravujeme. Pak jsem je ale na nějakou dobu odložila a trochu na jejich čarovnou moc zapomněla... Nedávno jsem se seznámila s moc milou a úžasnou ženou, Míšou Holinskou, pro níž jsou bachovky srdeční záležitostí a velkou vášní. Díky ní jsem dostala úžasnou příležitost znovu se naladit hlouběji na sebe, léčit různé úrovně sebe sama a to všechno jemně, láskyplně a 'na míru'. Míša totiž citlivě vybírá esence každému podle toho, co zrovna potřebuje, a jde jí to báječně a vždy se trefí přesně do černého. Velice ochotně a s láskou sděluje význam jednotlivých 'kytiček' a není neobvyklé, že testování doplní nějakým intuitivním vhledem. Její práce je velkým darem pro druhé - děti i dospělé. My od ní máme doma kapičky všichni a moc si jejich působení i Míšinu péči užíváme. Děkujeme a vřele doporučujeme!
Markéta Vlčkovádula, arteterapeutka a autorka Panenek vnitřní síly, www.nemetona-posvatny-haj.com
Než jsem se potkala s Míšou, měla jsem už s Bachovkami pár zkušeností. Připletly se mi do cesty v jednom hodně těžkém životním období. Byla jsem nejdříve obezřetná, ale když je člověk zoufalý, chytá se i stébla. Tak jsem se jich chytla a byla jsem sama překvapená, co všechno dokáží. Nevnímám je jako něco, co mávnutím proutku vyřeší všechno za Vás, ale jako laskavou pomoc, která mě pohladí a povzbudí, když mě něco trápí nebo jsem v nějaké těžké životní situaci. Pak mi na nějakou dobu zmizely ze života a až když jsem zase potřebovala, objevila se Míša. Nevěřila bych, že se dá s člověkem cítit velmi dobře jen přes písmenka. Nějakou dobu jsme si psaly a nakonec jsme se domluvily na tom, že mi namíchá lahvičku. Člověku se uleví už jen tím, že si srovná v hlavě, že by potřeboval pomoci něco vyřešit a pojmenuje to. Někdy se to podaří lépe, někdy hůře – ale s tím bezvadně pomůže Míšina schopnost vcítit se do druhého. Společně jsme to daly dohromady a přišla první lahvička. Brzy jsem pocítila úlevu – jako by Bachovky byly umíchané přesně na ten den, kdy dorazily. Míša je neuvěřitelně empatická, vnímavá a umí se nacítit na emoce druhého. Pak už „jen“ namíchá esence přímo na míru a můžou se dít zázraky  Díky, Míšo, za veškerý Tvůj čas, který jsi mi věnovala a za všechny lahvičky, které ke mně doposud doputovaly.
Veronika Hrochová, autorka stránek www.vsesouvisisevsim.cz