Access Bars®

Co je Access Bars®?

> Access Bars je metoda, která otvírá více vědomí.

> Pomáhá nám poznat sebe sama jako nekonečnou bytost, kterou ve skutečnosti jsme a umožňuje nám vytvořit život za hranicemi toho, čemu jsme uvěřili.

> Jakožto nekonečná bytost totiž fungujeme jako nekonečné vědomí, vědění, bytí a přijímání. Pro nekonečnou bytost je všechno možné... Konečná bytost má sklon fungovat na základě myšlenek, pocitů a emocí.

> Access odstraňuje polaritu, podmíněnost, uvěznění i omezení v myšlenkách, pocitech i emocích.

> Co kdybychom se začali osvobozovat tím, že si budeme připomínat, že vše, co si myslíme, cítíme, čemu věříme, co hodnotíme nebo jsme se pro to rozhodli, je JEN zajímavým úhlem pohledu?

 

 

> Zakladatel Gary Douglas byl veden k pojmenování a výběru 32 bodů na hlavě, kdy při lehkém spuštění dotekem dochází k uvolnění hlubokých bloků, strachů, programů, přesvědčení, myšlenek, postojů nebo názorů. Ty nám již mnohdy neslouží. 

> Terapií se aktivují  pozitivní změny v oblastech života, které jsou na změnu připravené (např. v oblasti hojnosti, zdraví, práci, peněz, sebelásce, radosti, svobody, hubnutí aj.).

> Bars jsou konkrétní body na hlavě, při jejichž stimulaci dochází k obnovení toku energie, která je v mozku a těle zablokovaná.

Účinky terapie Access Bars®

> Půjde minimálně o pocit, že jste absolvovali skvělou uvolňující masáž, ale možná se změní celý Váš dosavadní život.
> Nastartují se samoléčebné procesy v těle, dochází k uvolnění stresu a napětí, odbourání únavy a vyčerpanosti z nedostatku životní energie.
> Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni.

 

Ošetření probíhá v klidném prostředí, vleže, v oblečení - nejedná se o klasickou masáž!

Ošetření je stejně vhodné a bezpečné pro děti, dospívající, pro dospělé, seniory i pro těhotné. Děti jsou ve změně svého těla a nastavení spontánnější a nezatíženější, a proto u nich spouštěcí body pracují mnohem rychleji než u dospělých.

 

Odblokování se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu ve fyzickém těle, ale i mentální úlevu.
Terapie trvá individuálně obvykle 60-70 minut.  Cena je 1000 Kč. 

Délka terapie nijak nesouvisí s její kvalitou či celkovými účinky. Vše je přesně tak, jak má být. 

 

Pro další informace nebo objednání vyplňte kontaktní formulář. Ozvu se Vám pro domluvení termínu.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.