Access Tělesné Procesy

Naše tělo je odrazem našeho života – uložených traumat, emocí, postojí, přesvědčení a úhlů pohledu, ze kterých fungujeme.

Jaké by to bylo dopřát tělu to, co by chtělo a bylo mu největším přínosem?

Energie tělesných procesů se spouští jemným dotykem na oblečeném těle a umožňuje tak tělu tyto energie uvolnit. Tělesných pohybů můžeme vybírat z více než 60 z nich, které jsou zaměřená na korekci zraku, buněčnou paměť, uvolnění traumat, uvolnění lží z těla, na hormonální rovnováhu a tělesný proces pro lymfu.

Pro příklad uvedu 2 tělesné nástroje:

  • MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, je často „nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Může mít významný vliv na imunitní systém, zvláště když je prováděno na kloubech. MTVSS může být použit zhruba tisíci různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti. Aktivujeme MTVSS energie uvnitř svého těla. To jsou všechny způsoby, jakými jste zablokovali své tělo, mysleli jste si, že tato skutečnost je součtem toho co můžete udělat nebo být.
  • Prostřednictvím tělesného nástroje BMM eliminujeme, rozpustíme a uzdravíme vše, kde nevědomě napodobujeme vzorce chování, přebíráme bolesti, cesty a reality druhých lidí. Kolikrát jste si říkali, že vy to nebudete mít a dělat jako vaše máma nebo táta? A kolikrát jste se přistihli při tom, že jste a reagujete stejně jako oni? Tento proces vám umožní začít tvořit ze své vlastní podstaty, mít své vlastní volby. Nebudete již podvědomě napodobovat druhé anebo se snažit přizpůsobit svému okolí.

Pro další informace nebo objednání vyplňte tento kontaktní formulář

Pokud bych se Vám do 24 hodin neozvala, prosím, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v kontaktech, děkuji.

.

cena sezení
1.490 Kč
80 - 90 minut
Délka sezení nijak nesouvisí s její kvalitou či celkovými účinky.