Mít práci, která mi umožní časovou flexibilitu, finanční nezávislost a spojí mě s lidmi, kteří obohatí můj život.

To všechno se před několika měsíci zdálo jako sci-fi. Přestože jsem znala úspěšné lidi, kterým se toto splnilo, byla jsem přesvědčena, že „obyčejným“ lidem, jako jsem já, se něco podobného prostě nestává.

V době, kdy jsem přemýšlela a trošku se i strachovala, co budu dělat, až mi skončí rodičovská dovolená, přišla nečekaná rána. Můj malý syn vážně onemocněl a doslova během chvíle se mi život obrátil vzhůru nohama. Motala jsem se v začarovaném kruhu sebeobviňování, výčitek, hlídání času a jídla a neskutečné únavy. Byla jsem na pokraji svých sil s přesvědčením, že jsem na všechno sama.

Připadala jsem si osamocená, zajatá v myšlenkách, které neustále běžely hlavou…

Bylo jasné, že nebude možné dát syna do školky i to, že ani „klasické“ zaměstnání nepřichází v úvahu. V té době mi do života TianDe, a bylo to, jako by do tmy vstoupilo nové světlo.

 

Přišlo to jako blesk z čistého nebe... Hned jsem věděla, že je to ONO. Už dříve jsem prošla několika MLM společnostmi, ale nic z toho nebylo podle mých představ. Nějakou dobu jsem sledovala jednu úžasnou a úspěšnou Ženu v TianDe a říkala si, že jestli ještě jednou vstoupím do MLM, tak jedině v jejím týmu. Povedlo se…

Pochopila jsem, že je to obrovská příležitost a moje cesta. Moje intuice mě nezklamala. To, co se mi nedařilo několik let, šlo tentokrát neuvěřitelně lehce a rychle. Sama se nad tím občas pozastavím a žasnu.

Během necelých 2 let práce pro TianDe jsem

  • vstoupila do skupiny inspirativních lidí, ve které se cítím dobře, protože jsou v ní lidé, kteří mají velmi podobné myšlení - chtějí od života víc,
  • vybudovala si tým úžasných žen, které na sobě pracují a budují si svoje podnikání,
  • začala dělat to, co mě baví - pomáhám svým zákazníkům posílit jejich zdraví a krásu a současně podporovat mé kolegyně,
  • získala stabilně rostoucí příjem – po 3 měsících jsem se stala Ředitelkou, po 13 měsících už jsem Rubínovou ředitelkou
  • prostřednictvím Facebooku poznala zajímavé lidi ze všech koutů republiky, které jsem ještě nedávno neznala a dnes je považuji za přátele
  • začala plnit svoje sny a získala více času pro sebe i svoji rodinu.

 

Od začátku vztahu s TianDe mám pocit, že je to jízda. Souvislosti do sebe začaly zapadat a já jsem se postupně vymotala ze zajetí svých přesvědčení a vydala se na cestu ke svým snům. Posunula jsem se pracovně, ale hlavně i vnitřně.

Pokud cítíte, že i u vás nastal čas, kdy je třeba udělat ve svém životě změnu k lepšímu, velmi ráda vás přivítám mezi námi.  Poznáte úžasné výrobky TianDe pro krásu a zdraví. Vydáte se na cestu k harmonii těla i duše :)

Rozhodnete-li se v budoucnu využít i štědrý provizní systém této společnosti, velmi ráda Vás přivítám ve svém týmu a budu Vás podporovat a předávat všechny své zkušenosti. Stanu se Vaším průvodcem k časové i finanční nezávislosti.

Přijďte si i Vy splnit své sny s TianDe

 

 

Napište mi na e-mail michaela@michaelaholinska.cz, zprávu na fb Michaela Holinská. Ozvu se Vám a společně se vydáme na cestu ke splnění Vašich snů :)

FB fun page TianDe - klíč ke zdraví a kráse